KURUMSAL

zamanında teslim eder

1994'ten bu yana Raylı Dolap Sistemleri Yatak odası, Mobilya ve Genç Odasını farklı tasarımlarıyla, profesyonel ekibiyle ve hizmet sonrası sınırsız desteğiyle, müşterilerine yansıtan RAYART özel tasarımlarıyla sizlere hizmet vermektedir.

RAYART, genç ve dinamik kadrosuyla, raylı dolap sektöründeki deneyimini ve bilgi birikimini müşterisiyle paylaşan ve müşterisine özgün çözümler üreten bir firma olarak sektörde seçkin bir konumdadır.

Üretiminde dinamizmi, yeniliği ve kaliteyi, müşteri ilişkilerinde güvene dayalı diyalogu ve müşteri mutluluğunu ilke edinen firmamız nitelikli kadrosu ve çevreye duyarlı üretim mantığıyla hizmet vermektir.

Üretimimizde kullanılan malzemelerin seçiminde kalite ve dayanıklılığın yanı sıra kullanıcıların sağlık ve emniyetini ön planda tutuyoruz.

RAYART, geçmiş yılların birikimi ve günümüzün teknolojisi ile yarattığı raylı dolap sistemlerini sizlere farklı kullanım ihtiyaçlarına göre değişkenlik gösterebilmesine imkan sağlayarak tasarlıyor.

Müşterilerimizin kendi zevkleri, fikirleri, ihtiyaçları, yaşam biçimi kişiye özel mekân tasarımında bize en önemli ipuçlarını oluşturmaktadır. Bu verileri, kendi mimari görüş ve bilgilerimizle harmanlayarak ve içinde görselliği de katarak uygun değer mimari çözüm sunumlarıyla projelerimizi oluşturuyoruz.

Optimum projelendirme sürprizlere meydan bırakmayan, doğru ve yerinde fiyat analizi, imalat projeleri, uygulama, kalite kontrol ve zamanında teslim ediyoruz.

RAYART MOBİLYA DEKORASYON SAN. TİC. LTD. ŞTİ.